BEDSYS byserie datoer for skolelagene (U10-U12) er 28/10, 25/11, 16/12, 20/1, 17/2, 17/3.

Regionsserie helgene i Tromsø for ungdomslagene (U13-U19) er 21-22 oktober, 2-3 desember og 24-25 mars.

Forbehold om endringer. Spesielt datoene for 2018 er ikke bekreftet av kommunen og er derfor usikre.

Det planlegges også 3mot3 turneringer i Tromsø, samt regionsseriehelger i Bardu, Narvik og Harstad for utvalgte lag. Dette kommer vi tilbake til.

Styret

Lag Treningstid Sted Trener  Telefon
Bjerkaker U-12 Tors. 18.00-20.00

Fre. 17.30-18.30

Prestvannet

Bjerkaker skole

(sporadisk)

 Frode Tobiassen 91609880
Mortensnes U10/12 Man. 16.30-18.00 Mortensnes skole Anders Kavli  98 99 66 24
Borgtun U10/12 Tors.17.30-19.00 Borgtun skole Bjørn Olaf Wenaas 982 21927
Fagereng  U10/U12

 

Man. 17.00-18.30

 

 

Fagereng skole

 

 

Jörg Haarpaintner/

Anders Lundesgaard

 

 

470 70341

915 34074

 

Hamna U10 Man. 18.00-19.00 Hamna skole Kristin Åberg 980 94 460
Hamna U12 Man. 19.00-20.00

Tirs. 18.30-19.30

Hamna skole

Hamna skole

 

Lars Olav Sparboe

 

950 58338
Reinen U10/U12 Man. 18.00-19.00 Reinen skole  Mikael West 97650846
Kvaløya U10/U12  

Man. 16.30-18.30

 

 

Selnes skole

 

Geir-Ivar Olsen 91883051
Prestvannet U10/12 Tor. 18.00-20.00 Prestvannet skole Jan Heier Johansen 414 16828
Stakkevollan U10/12 Fre. 18.00-19.15 Stakkevollanhallen Trym Engelsen  47308659
Workinnmarka U 12 Ons. 18.00-19.00

Fre. 19.00-20.00

Workinnmarka skole Eirik Vaaja 41433352
Workinnmarka U10 Tirs. 18.00-19.00 Workinnmarka skole Martin Sedolfsen Loe 415 28637

 

Lag og treninger sesongen 2017/18

Lag

Trener

Assistent

Treningstider

Hall

U13-15D

Jakob Hjorth Jørgensen

Kjerstin Havnes

Tirs. 16.30-18.00

Fre. 16.30-18.00

Stakkevollanhallen

Stakkevollanhallen

U13M

Jakob Hjorth Jørgensen

Geir-Ivar Olsen

Man. 19.00-20.30

Ons. 18.00-19.30

Stakkevollanhallen

Langnes ungdomsskole

U14M

Jakob Hjorth Jørgensen

 

Man. 20.00-21.30

Tors. 19.00-20.30

Stakkevollanhallen

Sommerlyst ungdomsskole

U15M

Kjetil Andresen Tom Wilsgård

Man. 19.30-21.00

Tirs. 20.00-21.30

Ons. 18.30-20.00

Langnes ungdomsskole

Tromsøhallen

Tromsøhallen

U16 M

Jakob Hjorth Jørgensen Dana Meknas

Tirs. 19.30-21.30

Tors. 16.30-18.00

Fre. 18.00-19.30

Stakkevollanhallen

Tromsøhallen

Stakkevollanhallen

U16 D (02/03)

Jakob Hjorth Jørgensen -

Tors. 20.30-21.30

Sommerlyst ungdomsskole

U19 M

Jakob Hjorth Jørgensen

Lars Olav Sparboe

Tirs. 18.00-19.30

Ons. 20.00-22.00

Fre. 19.30-21.00

Stakkevollanhallen

Tromsøhallen

Stakkevollanhallen

KL-laget

U19 D

Mikki Jackson

Man. 20.00-21.30

Tirs. 18.30-20.00

Tors. 20.00-21.30

Tromsøhallen

Tromsøhallen

Tromsøhallen

Vi har ordnet treningstid neste uke slik at vi kan starte sesongen tidligere i år! Dette er vanlige lagtreninger, men det er ikke fast treningstid for resten av sesongen - den offentliggjøres snart. Alle som har lyst til å prøve basket er også velkomne - ta gjerne med en venn!
 
U13 G (født i 2005):
Mandag 14. august: 14.00-15.30 (Tromsøhallen)
Tirsdag 15. august: 17.00-18.30 (Tromsøhallen)
 
U14 G (født i 2004):
Mandag 14. august: 15.30-17.00 (Tromsøhallen)
Onsdag 16. august: 20.00-21.30 (Tromstun)
 
U15 G (født i 2003):
Tirsdag 15. august: 18.30-20.00 (Tromsøhallen)
Torsdag 17. august: 18.30-20.00 (Tromstun)
 
U16-U19 G (2002 og eldre sammen/fellestrening):
Mandag 14. august: 17.00-18.30 (Tromsøhallen) (se under for separate treninger)
 
U16 G (2002 alene):
Tirsdag 15. august: 15.30-17.00 (Tromsøhallen)
Torsdag 17. august: 17.00-18.30 (Tromstun)
 
U17-U19 G (2001 og eldre):
Tirsdag 15. august: 20.00-21.30 (Tromsøhallen)
Onsdag 16. august: 18.30-20.00 (Tromstun)
 
U13-U15 J (2005, 2004, 2003 jenter sammen):
Mandag 14. august: 18.30-20.00 (Tromsøhallen)
Onsdag 16. august: 17.00-18.30 (Tromstun)
 
U19 J og KL-laget (2002 og eldre):
Mandag 14. august: 20.00-21.30 (Tromsøhallen)
Torsdag 17. august: 20.00-21.30 (Tromstun)
Vel møtt!

  Navn på vinnere Premie
1. Bjørn Traasdahl Philips 43 «  HD Smart TV    kr. 6000,‐

 

2. Wencke Wang Gavekort Bohus      kr. 2000,‐

 

3. Jesper Wilsgaard Gavekort Jekta storsenter    kr. 2000

 

4. Johanna Gruber Nordlys 1/1 år digitalt      kr. 1900,‐

 

5. Elsa Andersen Kaffemaskin Nespresso  sort    kr. 1500,‐

 

6. Rolf Paulsen Kaffemaskin Nespresso hvit    kr. 1500,‐

 

7. Klara B. Karlsen Gavekort Jekta storsenter    kr. 1500,‐

 

8. Bjørn Arild Olsen . Gavekort K1        kr. 1000,‐

 

9. Amund Pedersen Gavekort Coop extra      kr. 1000,‐

 

10. Svein Nergaard Gavekort Coop extra  kr. 1000,‐

 

11. Inger Tobiassen, Nordlys digital 6 mnd. kr. 950,‐

 

12. Jarle Elvegård Arne Clausen vase 20 cm    kr.   650,‐

 

13. Magne Thyholdt Middag for 2 på Emmas under kr. 600,‐

 

14. Paul E. Renaud Middag for 2 på Rå      kr.   600,‐

 

15. Unni Lindstrøm Gavekort fra Aurora kino    kr.   500,‐

 

16 Bjørn-Are Nilsen Gavekort på Hålogaland teater kr. 500,‐

 

17. Frank Isaksen Nordlys digital 3 mnd.      kr. 450,‐

 

18. Trym P. Ytterstad Kakefat m/kakespade      kr. 450,‐

 

19. Laila Steinhellner Galakse kakefat på stett  kr. 400,‐

 

20. Tor Erik Sviggum Tulipanvase klar 20 cm     kr. 200,‐

 

21. Hammer Tulipanvase hvit 20 cm   kr. 200,‐